KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10884116
nr 1088 4116
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 3 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 februari 2017
kl 20:02:56
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén